Hoppa till huvudinnehållet
Lindab Logo
Choose languge
Logga in

Kontakt

Kontakt - Hitta butik och kontor

Filtrera produkter

Lindab Kristianstad

Kristianstad

Estrids väg 2, Vä
291 65 Kristianstad

Öppna kartan

Öppettider

Butikens öppettider
Mån-Fre:
 06.30 - 16.00

Visa säljare och experter
  • Innesäljare

    Ventilation
    010 14 64 100 kundtjanst.ventilation@lindab.com
  • Gustav Jyborn Ebenstrand

    InnesäljarePlåt
    010 14 64 505 gustav.jybornebenstrand@lindab.com
  • Roger Lindström

    DistriktssäljareVentilation
    010 14 64 315 roger.lindstrom@lindab.com
  • Marcus Mårtensson

    DistriktsäljarePlåt
    010 14 64 618 marcus.martensson@lindab.com
  • Björn Persson

    Teknisk supportPlåt
    010 14 64 652 bjorn.persson2@lindab.com
  • Jesper Strand

    ProjektingenjörVentilation
    010 14 64 224 jesper.strand@lindab.com
  • Jonas Strand

    ProjektingenjörVentilation
    010 14 64 225 jonas.strand@lindab.com
  • Sami Abousweid

    Försäljningsingenjör Ventilation
    010 14 64 341 sami.abousweid@lindab.com
  • Nicklas Östergren

    ProjektkoordinatorPlåt
    010 14 64 703 nicklas.ostergren@lindab.com
  • Jimmy Johnsson

    Regional Försäljningschef SÖ & Försäljningschef ProjektPlåt
    010 14 64 622 jimmy.johnsson@lindab.com
  • Martin Ståhl

    Regional Försäljningschef SydVentilation
    010 14 64 311 martin.stahl@lindab.com
  • Cecilia Rising

    Projektsäljare Tak & FasadByggprojekt
    0707 59 80 28 cecilia.rising@lindab.com
  • Jim Andreasson

    Säljare HallarHallar
    0723 87 18 48 jim.andreasson@lindab.com
Visa rutter

Turbil från butik

  • Måndag: Kristianstad - Bromölla - Sölvesborg
  • Tisdag: Kristianstad - Hässleholm
  • Onsdag: Kristianstad - Bromölla - Sölvesborg - Osby - Arkelstorp
  • Torsdag: Kristianstad - Hässleholm
  • Fredag: Kristianstad - Osby - Arkelstorp