Hoppa till huvudinnehållet
Lindab Logo
Choose languge
Logga in

Kontakt

Kontakt - Hitta butik och kontor

Filtrera produkter

Lindab Visby

Visby

Skarphällsgatan 23
621 41 Visby

Öppna kartan

Öppettider

Butikens öppettider
Mån-Tors:
 07.00 - 16.00
Fre: 07.00 - 15.00
(Semesterstängt: v.29-v.30)

Visa säljare och experter
  • Innesäljare

    Ventilation
    010 14 64 100 kundtjanst.ventilation@lindab.com
  • Gustav Jyborn Ebenstrand

    InnesäljarePlåt
    010 14 64 505 gustav.jybornebenstrand@lindab.com
  • Johan Sandström

    Försäljning GotlandVentilation och Plåt
    010 14 64 617 johan.sandstrom@lindab.com
  • Nicklas Östergren

    ProjektkoordinatorPlåt
    010 14 64 703 nicklas.ostergren@lindab.com
  • Jimmy Johnsson

    Regional Försäljningschef SÖ & Försäljningschef ProjektPlåt
    010 14 64 622 jimmy.johnsson@lindab.com
  • Andreas Beer

    Projektsäljare Tak & FasadByggprojekt
    0723 73 13 20 andreas.beer@lindab.com
  • Per-Olof Persson

    Säljare HallarHallar
    0703 86 68 05 per-olof.persson@lindab.com
Visa rutter

Leverans

  • Leverans sker efter avtald dag och kostnad

Lindab Profil AB

Förslöv

Vistorpsvägen 56
269 71 Förslöv

Öppna kartan

Öppettider

Kontakt

0431-85140
Visa säljare och experter
  • Cecilia Rising

    Projektsäljare Tak & FasadByggprojekt
    0707 59 80 28 cecilia.rising@lindab.com
  • Johan Asklund

    FörsäljningschefByggmaterialhandel
    0732 71 76 05 johan.asklund@lindab.com
  • Mikael Hugosson

    Affärsområdeschef Byggpartner Hallar / Tak & FasadByggprojekt
    0703 74 22 71 mikael.hugosson@lindab.com
  • Robert Kristiansson

    Säljare region Syd & KAMByggmaterialhandel
    0709 37 58 23 robert.kristiansson@lindab.com
  • Tomas Ledel

    Säljare HallarHallar
    0703 73 99 91 tomas.ledel@lindab.com
  • Tony Hedin

    Försäljningschef Tak & FasadByggprojekt
    0732 74 44 74 tony.hedin@lindab.com
  • Stefan Muñoz

    Projektsäljare Region Stockholm & Norra NorrlandByggmaterialhandel
    0706 41 85 75​ stefan.munoz@lindab.com
  • Joacim Bärefalk

    Projektsäljare region Öst & GotlandByggmaterialhandel
    0706 25 94 36 joacim.barefalk@lindab.com
  • Daniel Bogren

    Säljare region VästByggmaterialhandel
    0725 32 7013 daniel.bogren@lindab.com
  • Anders Bergstrand

    Projektsäljare SkaraborgByggmaterialhandel
    0701 90 12 89 anders.bergstrand@lindab.com​